INST-SANIT Sp. z o.o.
     ALEJA FRYDERYKA CHOPINA 167A 05-092 Kiełpin Poduchowny, Polska
NIP: 1182166160, KRS: 0000718962, REGON: 369492187 SAD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO
Prezes zarządu
Paweł Kalkowski 509-965-237pawel.kalkowski@inst-sanit.pl
Księgowość
Janina Struzik 784-675-757janina.struzik@inst-sanit.pl
Kadry
Milena Nobis 722-172-900milena.nobis@inst-sanit.pl
Kosztorysy i Zakupy
Mateusz Zieliński 602-649-797mateusz.zielinski@inst-sanit.pl
Aleksandra Kuciej 532-725-918aleksandra.kuciej@inst-sanit.pl
Serwis
Piotr Majkowski 696-061-458piotr.majkowski@inst-sanit.pl
Zaopatrzenie
Piotr Oracz 784-675-151piotr.oracz@inst-sanit.pl
Kierownicy Projektów
Mariusz Gos 509-965-236mgos@op.pl
Konrad Hamerla 660-455-813konrad.hamerla@inst-sanit.pl
Dariusz Piątkowski 501-766-707dariusz.piatkowski@inst-sanit.pl
Kontakty do kierowników robót poszczególnych inwestycji znajdują się na stronie Realizacje