INST-SANIT Sp. z o.o.
     ALEJA FRYDERYKA CHOPINA 167A 05-092 Kiełpin Poduchowny, Polska
NIP: 1182166160, KRS: 0000718962, REGON: 369492187 SAD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SADOWEGO
Prezes zarządu
Paweł Kalkowski 509-965-237 pawel.kalkowski@inst-sanit.pl
Księgowość
Janina Struzik 784-675-757 janina.struzik@inst-sanit.pl
Kadry
Milena Nobis 722-172-900 milena.nobis@inst-sanit.pl
Kosztorysy i Zakupy
Mateusz Zieliński 602-649-797 mateusz.zielinski@inst-sanit.pl
Aleksandra Kuciej 532-725-918 aleksandra.kuciej@inst-sanit.pl
Serwis
Piotr Majkowski 696-061-458 piotr.majkowski@inst-sanit.pl
Zaopatrzenie
Piotr Oracz 784-675-151 piotr.oracz@inst-sanit.pl
Kierownicy Projektów
Mariusz Gos 509-965-236 mgos@op.pl
Konrad Hamerla 660-455-813 konrad.hamerla@inst-sanit.pl
Dariusz Piątkowski 501-766-707 dariusz.piatkowski@inst-sanit.pl
Oddział szczeciński
Łukasz Kruk 880-480-089 lukasz.kruk@inst-sanit.pl
Kontakty do kierowników robót poszczególnych inwestycji znajdują się na stronie Realizacje